O PRACOWNI

JOANNA PRZYBYŁA

architekt, właścicielka firmy, posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów, posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Z projektowaniem architektoniczno – budowlanym związana od 2002 roku.

Swoją wiedzą, pasją, znajomością rynku i panujących na nim zasad, umiejętnościami nabytymi podczas dotychczasowej pracy zawodowej oraz poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, w szczególności w stosowaniu najnowszych technologii w projektowaniu, gwarantuje wykonanie powierzonych zadań w sposób rzetelny, prawidłowy w wysokim standardzie. Pracownia współpracuje z branżystami ze wszystkich dziedzin budowlanych a także architektami wnętrz, urbanistami, rzeczoznawcami majątkowymi, biurami nieruchomości i wykonawcami.

NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA NAS ZADOWOLENIE KLIENTA, WYRAŻAJĄCE SIĘ W INDYWIDUALNYM PODEJŚCIU DO JEGO POTRZEB ORAZ W WYKONANIU USŁUGI SPEŁNIAJĄCEJ JEGO OCZEKIWANIA.

WYBRANE PROJEKTY

ZOBACZ POZOSTAŁE PROJKETY